Individual Performance

Tanım:“Stres Yönetimi” gelişim programı olarak tasarladık.

Amaç:Üzerinizdeki yüklerin farkına varmanızı, Stres yaratıcıların neler olduğunu, Yüklerden nasıl kurtulacağınızı, Kurtulamadıklarınızla nasıl başa çıkacağınızı, Baskının vücut kimyanızdaki yarattığı değişiklikleri, Nasıl yönetilir olduğunu, ve tekniklerini, Böylece stres yönetimini kazandırmayı ve yerleştirmeyi amaçladık.

Katılımcı Profili:Her seviyeden şirket çalışanlarını, Hem iç hem de dış müşteri kavramının önemli olduğu fonksiyonların çalışanlarını, “Stres Yönetiminde” sıkıntısı olduğuna inan ve buna cevap arayan herkesi hedefledik.

✔ Bu programda katılımcılar toplamda 5 hafta sürecek bir gelişim sürecine dahil olurlar. Klasik sınıf eğitimlerinden farklı olarak bu gelişim programı video ders, sınıf oturumları, telesınıflar, ödevler, ölçme ve değerlendirme testleri gibi bir dizi gelişim aracını içinde barındırır. Böylece sunulan içerik, katılımcının gündeminde daha uzun süre yer tutar. İçerik, bu programda ve sonrasında sürekli erişilebilirdir. Bu özellikleri ile bu program edinilen bilgilerin pekişme düzeyini maksimuma getirir.