Individual Performance

Tanım:“Soru Sorma Becerileri” gelişim programı olarak tasarladık.

Amaç:Yalnızca yüzeyde görüneni değil, Görünenin altında aslında ne olduğunu keşfetmeyi, Varsaymadan, yargılamadan sormayı, Soru sorma tekniklerini, tarzını ve üslubunu, Sorarken cevaplayanı sürecin bir parçası haline getirebilmeyi, Oluşabilecek dirençleri ortadan kaldırmayı, Böylece Temel ve İleri Düzey soru sorma becerilerini kazandırmayı ve yerleştirmeyi amaçladık.

Katılımcı Profili:Her seviyeden şirket çalışanlarını, Özellikle dış müşteri kavramının önemli olduğu fonksiyonların çalışanlarını, “Gerçek İhtiyaç” nedir sorusuna cevap arayan herkesi hedefledik.

✔ Bu programda katılımcılar toplamda 5 hafta sürecek bir gelişim sürecine dahil olurlar. Klasik sınıf eğitimlerinden farklı olarak bu gelişim programı video ders, sınıf oturumları, telesınıflar, ödevler, ölçme ve değerlendirme testleri gibi bir dizi gelişim aracını içinde barındırır. Böylece sunulan içerik, katılımcının gündeminde daha uzun süre yer tutar. İçerik, bu programda ve sonrasında sürekli erişilebilirdir. Bu özellikleri ile bu program edinilen bilgilerin pekişme düzeyini maksimuma getirir.