Individual Performance

Tanım:“Öfke Yönetimi” gelişim programı olarak tasarladık.

Amaç:Damarınıza basıldığı anları tanımlamayı, Sizi tetikleyen olayları, durumları, insanların adını koymayı, Aslında sadece “savaş” yada “kaç” refleksinizin kurbanı olduğunuzu, Vücut kimyanızın nasıl değiştiğini, Bu kimya değişikliğinin sebebiyet verdiği davranışların ne olduğu, Nasıl yönetilir olduğunu, ve tekniklerini, Böylece öfke kontrolünü kazandırmayı ve yerleştirmeyi amaçladık.

Katılımcı Profili:Her seviyeden şirket çalışanlarını, Hem iç hem de dış müşteri kavramının önemli olduğu fonksiyonların çalışanlarını, “Öfke Yönetiminde” sıkıntısı olduğuna inan ve buna cevap arayan herkesi hedefledik.

✔ Bu programda katılımcılar toplamda 5 hafta sürecek bir gelişim sürecine dahil olurlar. Klasik sınıf eğitimlerinden farklı olarak bu gelişim programı video ders, sınıf oturumları, telesınıflar, ödevler, ölçme ve değerlendirme testleri gibi bir dizi gelişim aracını içinde barındırır. Böylece sunulan içerik, katılımcının gündeminde daha uzun süre yer tutar. İçerik, bu programda ve sonrasında sürekli erişilebilirdir. Bu özellikleri ile bu program edinilen bilgilerin pekişme düzeyini maksimuma getirir.