Individual Performance

Tanım:“Çatışma Yönetimi” gelişim programı olarak tasarladık.

Amaç:Çatışmamak ile geri adım atmanın aynı şey olmadığını, Uzlaşmanın çatışma olmadan da mümkün olabileceğini, Çatışma ortamından beslenenlerle nasıl başa çıkmak gerektiğini, Başkalarının kendi sınırlarında kalmasını sağlamayı, dur demeyi, Üstten üstten gelenlere ne yapmak gerektiğini, nasıl yapmak gerektiğini, Böylece çatışma yönetimi becerilerini kazandırmayı ve yerleştirmeyi amaçladık.

Katılımcı Profili:Her seviyeden şirket çalışanlarını, Hem iç hem de dış müşteri kavramının önemli olduğu fonksiyonların çalışanlarını, “Çatışmaları Yönetmede” iyi olmadığına inan ve buna cevap arayan herkesi hedefledik.

✔ Bu programda katılımcılar toplamda 5 hafta sürecek bir gelişim sürecine dahil olurlar. Klasik sınıf eğitimlerinden farklı olarak bu gelişim programı video ders, sınıf oturumları, telesınıflar, ödevler, ölçme ve değerlendirme testleri gibi bir dizi gelişim aracını içinde barındırır. Böylece sunulan içerik, katılımcının gündeminde daha uzun süre yer tutar. İçerik, bu programda ve sonrasında sürekli erişilebilirdir. Bu özellikleri ile bu program edinilen bilgilerin pekişme düzeyini maksimuma getirir.