Individual Performance

Tanım:“Değişime Uyum” gelişim programı olarak tasarladık.

Amaç:Değişimle karşılaştınız ilk an itibarıyle nasıl bir değişim sürecine girdiğinizi, Değişim evrelerinin nasıl ilerlediğini, Her bir evrede neler olduğunu, Her bir evrede değişimi yönetmek için neler yapmak gerektiğini, Nasıl yönetilir olduğunu, ve tekniklerini, Böylece değişimden kaygılanmak değil de bilinçli bir şekilde nasıl duygunuzu bilmenizi ve uygulamanızı amaçladık.

Katılımcı Profili:Her seviyeden şirket çalışanlarını, “Değişim” ile sıkıntısı olduğuna inan ve buna cevap arayan herkesi hedefledik.

✔ Bu programda katılımcılar toplamda 5 hafta sürecek bir gelişim sürecine dahil olurlar. Klasik sınıf eğitimlerinden farklı olarak bu gelişim programı video ders, sınıf oturumları,  telesınıflar, ödevler, ölçme ve değerlendirme testleri gibi bir dizi gelişim aracını içinde barındırır.  Böylece sunulan içerik, katılımcının   gündeminde daha uzun süre yer tutar. İçerik, bu programda ve sonrasında sürekli erişilebilirdir. Bu özellikleri ile bu program edinilen bilgilerin pekişme düzeyini maksimuma getirir.